Yükleniyor...

Oto Kiralama Hizmetleri

Güler yüzlü personelimiz sizi yada misafirlerinizi isim yazılı tabela ile karşılasın ve çıkış kapısında bekleyen transfer aracımıza kadar eşlik etsin ...

Neden Arda Oto Kiralama ?

Araçlarınızı teslim aldığınız andan itibaren sizlere faydalar sağlayacak şekilde bakımdan lastik değişimine, hasar takibinden yedek araç hizmetine, araç muayenesinden mtv ödemesine, trafik sigortasından araç kaskosuna kadar her konuda 7/24 destekler sunuyoruz.

Şoförlü Yolcu Transferi

8+1 ve 15+1 koltuklu araçlarımızla Şehir içi ve şehirler arası yolcu transferi hizmeti de sunmaktayız.

VIP Transfer

Uçak seyahatlerinizin tamamlayıcı unsuru transfer hizmetlerimiz, konforlu araçlarımız ile eğitimli, dakik ve profesyonel personeller eşliğinde yolculuğun son noktasına kadar rahat bir şekilde ulaşım sağlamaktadır.

Ekonomik Araç Kiralama

Ekonomik araç kiralamada siz değerli müşterilerine firmamıza ulaşmanız durumunda filomuzda bulunan modellerle en ekonomik fiyat garantisi vermektedir.

Lüks Araç Kiralama

Lüks araç kiralamada Arda Oto Kiralama siz değerli müşterilerine firmamıza ulaşmanız durumunda filomuzda bulunan modellerden en üst segmentte araçları premium konforda sizlere sunmaktadır.

Şoförlü Araç Kiralama

Arda Oto Kiralama Şöförlü Araç Kiralama hizmeti ile her zaman ve her yerde sizin yanınızda... Şöförlü Araç Kiralama hizmetimiz ile iş adamlarına büyük kolaylıklar sağlıyoruz. Tabi ki bu bir örnek.. Bunla beraber bir çok organizasyonda, düğünlerde ve özel günlerde sizlere yardımcı oluyoruz.

Opsiyonel Bebek Koltuğu

Çocuklarımız Herşeyimiz! bizde Arda Oto Kiralama Ailesi olarak sizin kadar özverili, hassas duygularla hizmetlerimizi sevgiyle sunuyoruz.