Yükleniyor...

Kiralama Sözleşmesinde ikincil sürücü olarak belirtilmiş ve kiralama koşullarına uyan herhangi biri ise kullanabilir.

Ehliyet (ülkemiz dışından geliyorsanız ayrıca pasaport), adres ve irtibat bilgileriniz sözleşmemize çalışanımız tarafından kaydedilir.

- GPS(Navigasyon cihazı) : Rezervasyon sırasında istenilmesi halinde ek ücret karşılığında verilebilir.

- Bebek Koltuğu : Rezervasyon esnasında istenilmesi halinde ek ücret karşılığında verilebilir.

- Port Bagaj : Kiralamadan en az 24 saat evvel haber verilmesi halinde ek ücret karşılığında verilebilir.

- Şoförlü Kiralama Hizmeti : İstendiği zaman sürücü hizmeti sağlanmaktadır. Bu hizmetin karşılığında, günlük belirlenen ücret alınmaktadır.

Evet, bu durumda ARDA OTO KİRALAMA A.Ş araca eşdeğer ya da bir üst model aracı en kısa zamanda size teslim eder.

Aracın bulundugu yeri degiştirmemeniz, en yakın polis veya jandarma karakoluna haber vermeniz, +90 532 447 72 82 veya +90 544 677 89 26 no?lu telefondan ARDA OTO KİRALAMA A.Ş ?yi aramanız gerekiyor.

Araçlarımızın tamamının yakıt deposunu sürekli dolu tutabilmek maalesef mümkün olamamaktadır. Bu nedenle aracın yakıt durumu sözleşmeye kaydedilir ve dönüşte yaklaşık aynı miktar benzin iade etmeniz istenir.

En az 5 gün kiralamalarda uçuş bilgilerinizi ( havayolu şirketinin adı , kalkış yeri ve tahmini iniş saati veya uçuş numarasını ) bildirmeniz durumunda bir personelimiz sizi karşılayıp aracınızı teslim edip teslim alacaktır.

ARDA OTO KİRALAMA A.Ş  web sitesindeki fiyatlar sayfasını sürekli güncellemektedir. Ayrıca müşteri profiline göre hazırlanmış ekstra indirim oranlarını ARDA OTO KİRALAMA A.Ş   önceden belirlemiş ve istisnasız uygulamaktadır. Uzun süreli kiralamalar için hizmet ofislerimizle görüşebilirsiniz.

Araçlarımızın tümü 2015 2016 2017 modeldir. 4 5 Yaşını tamamlayan araçlar sürekli olarak arıza çıkarmaya başladıkları ve daha çok bakıma ihtiyaç duydukları için filomuzdan çıkarılmaktadırlar. Dolayısıyla düşük model aracımız bulunmamaktadır.

Sigorta şirketleri araçlarda oluşan mekanik arızaları karşılamamaktadır.

Aracın yerini değiştirmeden trafik, kaza ve alkol raporlarının alınması ve aracın trafik yasalarına uygun kullanılması gerekmektedir. Hırsızlık sigortasının geçerli olabilmesi için polis veya jandarmanın tutanak tutması gerekmektedir.

Araçların kirada iken arıza çıkarması bizlere hem ekonomik hem de personel açısından ek yük getirmektedir.Bu nedenle araçların bakımları aksatılmadan yapılmaktadır.Ayrıca araçlarmızın çoğunluğu üretici firma garanti kapsamında olduğundan bakımlar yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.

Kiralamayı planladıgınız otomobil araç parkımızda mevcut değil ise çözüm ortaklarımız aracılığı ile tedarik ederek ARDA OTO KİRALAMA A.Ş  güvencesi ile hizmetinize sunulmaktadır.

Ülkemizdeki hiçbir kasko şirketi araçlarda oluşan mekanik arızaları karşılamamaktadır. Ancak kullanımdan kaynaklanmayan arızalar Arda Oto Kiralama ?in sorumluluğundadır. Müşterimizin hizmetine sunmuş olduğumuz araçta çıkabilecek bir arıza durumunda ofisimizle irtibat kurulmalıdır. Bu gibi durumlarda müşterimizin o anda mali bir sorunla karsılaşmaması için ofislerimizdeki tecrubeli personeller tarafından yönlendirilmektedir.

Bu konuda herhangi bir sınırlamamız yoktur.

Günlük 250 km sınır bulunmaktadır .

İstek halinde, ARDA OTO KİRALAMA A.Ş  bürolarından birine önceden haber vermek koşuluyla şoförlü araç kiralayabilirsiniz.

Kira sürenizin bitiminden en az 24 saat önce ofisimizi arayarak uzatma talebinde bulunabilirsiniz.

Rezerve ettirdiğiniz araç ile ilgili bir problem olması halinde aynı gruptaki başka bir araç veya bir üst gruptan bir araç tarafınıza tahsis edilir.

a-) Aracın alkollü, uyuşturucu etkisi altında kullanılması.

b-) Yasal hız sınırlarının dışında ve hatalı kullanılması durumunda.

c-) Kaza ve alkol raporlarının alınmaması ve 24 saat içinde aracın ve raporların en yakın ARDA OTO KİRALAMA A.Ş  ofisine teslim edilmemesi halinde.

d-) Araç ile Karayolları ve Karayolları dışındaki tüm tali yollardaki tek taraflı maddi hasarları

***Kiracının satın almış olduğu tüm sigortalar geçersiz sayılır ve kiracının hasar sorumluluğu devam eder

 

Ehliyet (ülkemiz dışından geliyorsanız ayrıca pasaport), adres ve irtibat bilgileriniz sözleşmemize çalışanımız tarafından kaydedilir.